top of page
logo1.jpg

BRONCOLOR

    

Miło nam poinformować, iż Piramida Film jest również oficjalnym rentalem marki Broncolor

Linia sprzętu Broncolor firmy Bron Elektronik gwarantuje precyzję i powtarzalność najważniejszych parametrów światła, nieosiągalną w produktach innych marek.

Ciągłe światło broncolor HMI stanowi alternatywę albo uzupełnienie naturalnego światła dziennego. Nowoczesne obwody i wysokiej jakości komponenty gwarantują wysoką funkcjonalność i niezawodność nawet w trudnych warunkach. Ekstremalnie małe rozmiary łuku elektrycznego zapewniają niespotykaną precyzję oświetlenia. Żarówka broncolor HMI posiada jednostronne złącze.

Światło jest elektronicznie stabilizowane i pozbawione migotania. Są to krytyczne cechy wymagane przy filmowaniu wolnego ruchu i

stosowaniu szybkich kamer, a także przy stosowaniu przystawek skanujących do aparatów fotograficznych. Zastosowanie w mającej możliwość pełnej kalibracji fotografii cyfrowej daje gwarancję WYSIWYG (What You See Is What You Get).

 

 

Bron Elektronik to firma, która rozpoczęła swoją działalność w roku 1958 jako pierwszy na świecie dostawca światła błyskowego. Charakteryzująca się jakością, precyzją i wytrzymałością sprzętu. Wieloletnie doświadczenie oraz innowacyjność pozwalają na uplasowanie pozycji firmy na rynku jako niedoścignionego lidera. Jej produkty zawsze były projektowane w oparciu o najnowsze technologie i zgodnie z najwyższymi wymaganiami.

Worldlight_Logo_497_91.png
images.png
bottom of page