PRODUKCJE ZREALIZOWANE

   

Świadczyliśmy usługi oświetlenia planu zdjęciowego w następujących realizacjach / ekranizacjach:

2018

  • ALIBI

  • ANDREW WARHOLA, MOJA FABRYKA

  • AUTSAJDER

  • DING DONG

  • JAK POKONAĆ KACA

  • JULIUSZ

  • KAMERDYNER

  • KORONA KRÓLÓW

  • OKNO NA TAMTĄ STRONĘ

  • PAN JOWIALSKI

  • PENSJONAT NAD ROZLEWISKIEM

  • RACHELA

  • RODZINKA.PL

  • UNDERDOG

  • WHATEVER HAPPENS NEXT

  • WIKI

  • WOJENNE DZIEWCZYNY

  • ZA SZYBĄ

  • ŻABUSIA​

 

2017​

  • BŁĘKITNA ARMIA 1917-1919

  • CICHA NOC

  • DEER BOY

  • DJ

  • DZIKIE RÓŻE

  • EMIGRANCI

  • GWIAZDY

  • JERRY

  • LISTY Z ROSJI

  • MARSZAŁEK

  • MILCZENIE POLSKICH OWIEC

  • MIŁOŚĆ W MIEŚCIE OGRODÓW

  • MOCK

  • NIE MA

  • PENSJONAT NAD ROZLEWISKIEM

  • POD WSPÓLNYM NIEBEM

  • RODZINKA.PL

  • SPISKOWCY

  • ŚLUBY PANIEŃSKIE

  • TWARZ

  • VALLEY OF THE GODS

  • VICTORIA

  • WATAHA

  • WOJENNE DZIEWCZYNY

  • WYKLĘCI PRZEZ KOMUNISTÓW ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI​

 

2016

  • ARTYŚCI
  • BREAKOUT

  • CZUŁOŚĆ

  • DARK CRIMES

  • DOPADO

  • ELEKTRO_SONDA

  • EMBERS

  • GDZIE TY IDZIESZ DZIEWCZYNKO

  • GOŁA BABA

  • JÁ OLGA HEPNAROVÁ

  • JAGA

  • KAPEL MISTRZE

  • KIM JESTEŚ

  • LAS 4 RANO

  • LEGENDY POLSKIE

  • LUDZIE I ANIOŁY

  • MARIE CURIE

  • MĄŻ I ŻONA

  • MĘSKI WIECZÓR

  • MISTRZ I MAŁGORZATA

  • NO PANIC, WITH A HINT OF HYSTERIA

  • OPERACJA BAZYLISZEK

  • PIERWSZY DZIEŃ LATA

  • POSPRZĄTANE

  • RADIOWĘZEŁ 13 I PÓŁ

  • RODZINKA.PL

  • SMOLEŃSK

  • ŚWIATŁO W NOCY

  • ŚWIETNE WIEŚCI

  • TRAKTAT O MIŁOŚCI

  • TWARDOWSKY 2.0

  • UPOLOWANI

  • WATAHA

  • WESELE W KURNEJ CHACIE

  • WYZWOLENIE​  

 

2015​

  • AMAZONIA

  • CHRYZANTEMY

  • DAMY I HUZARY

  • DEN TILFELDIGE ROCKESTJERNEN

  • DOM KOBIET

  • DWOJE BIEDNYCH RUMUNÓW MÓWIĄCYCH PO POLSKU

  • EDERLY

  • EFTERSKALV

  • HISTORIA IRENY SENDLEROWEJ

  • ICH CZWORO

  • JA, FEUERBACH

  • KLUB WŁÓCZYKIJÓW I TAJEMNICA DZIADKA HIERONIMA

  • KOMETY

  • MSZA ZA MIASTO ARRAS

  • OCZY MOJEGO OJCA

  • PIERWSZE

  • PROKURATOR

  • RODZINKA.PL

  • RYBKA CANERO

  • TAJEMNICE PRZYRODY GOSTYNIŃSKO-WŁOCŁAWSKIEGO PARKU NARODOWEGO

  • WALSER

  • WATAHA

  • ZARĘCZYNY​

2014

  • (A)POLLONIA

  • BARON24

  • BRANCZ

  • BRONISŁAW HELLWIG

  • CISZA NAD ROZLEWISKIEM

  • JAK SZALEĆ TO SZALEĆ!

  • JAN ZUMBACH

  • JEZIORAK

  • JÓZEF BECK

  • KARSKI

  • KORONACJA

  • MIŁOŚĆ NA KRYMIE

  • NA DYSTANS

  • ORP ORZEŁ. JAN GRUDZIŃSKI

  • POLSKIE GÓWNO

  • PORTRETY WOJENNE

  • PRZYGODA

  • SAMA SŁODYCZ

  • SCENY NIEMALŻE MAŁŻEŃSKIE STEFANII GRODZIEŃSKIEJ

  • ZABÓJCZA PEWNOŚĆ

  • ZDZISŁAW PACAK-KUŹMIRSKI

  • ŻYCIE NA KRAWĘDZI. HENRYK SŁAWIK - JÓZSEF ANTALL SENIOR​

2013

• 2013 – 2014 – SŁODKIE ŻYCIE – Reżyser: Mirosław Bork; Zdjęcia: Grzegorz Kędzierski

• WIŚNIOWY SAD – Reżyseria: Izabella Cywińska; Zdjęcia: Piotr Śliskowski

• UDRĘKA ŻYCIA – Reżyseria: Jan Englert; Zdjęcia: Witold Adamek

• TRZY RAZY FREDRO – Reżyseria: Jerzy Stuhr; Zdjęcia: Adam Sikora

• TAJEMNICA WESTERPLATTE – Reżyseria: Paweł Chochlew; Zdjęcia: Waldemar Szmidt, Algimantas Mikutenas

• SKUTKI UBOCZNE – Reżyseria: Leszek Dawid; Zdjęcia: Łukasz Gutt

• PRAWDZIWE ŻYCIE – KOMORNICY – Reżyseria: Sebastian Chondrokostas; Zdjęcia: Grzegorz Kędzierski

• POWRÓT – Reżyseria: Ewa Bukowska; Zdjęcia: Jakub Czerwińśki

• PODEJRZANI ZAKOCHANI – Reżyseria: Sławomir Kryński; Zdjęcia: Waldemar Szmidt

• PŁYNĄCE WIEŻOWCE – Reżyseria: Tomasz Wasilewski; Zdjęcia: Jakub Kijowski

• PIERWSZY DZIEŃ LATA – Reżyseria: Krzysztof Liwiński; Zdjęcia: Jacek Szymański

• PAMIĘTNIK PANI HANKI – Reżyseria: Borys Lankosz; Zdjęcia: Witold Płóciennik

• OPERA Z MYDŁA – Reżyseria: Bodo Kox; Zdjęcia: Arkadiusz Żyłka

• ONIRICA. PSIE POLE – Reżyseria: Lech Majewski; Zdjęcia: Lech Majewski, Paweł Tybora

• MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ – Reżyseria: Marcin Wrona; Zdjęcia: Jan Holoubek

• MATKA BRATA MOJEGO SYNA – Reżyseria: Juliusz Machulski; Zdjęcia: Witold Adamek

• LESZCZU – Reżyseria: Aleksandra Terpińska; Zdjęcia: Marcin Łaskawiec

• HEAVY  MENTAL – Reżyseria: Sebastian Buttny; Zdjęcia: Nicolas Villegas Hernandez

• GŁEBOKA WODA.  SEZON 2 – Reżyseria: Magdalena Łazarkiewicz, Kasia Adamik, Olga Chajdas; Zdjęcia: Wojciech Todorow, Łukasz Gutt, Bartłomiej Bujko

• FIELD STUDY  – Reżyseria: Eva Weber; Zdjęcia: Chloe Thompson

• DYBOWSKI 1863 – Reżyseria: Maciej Pawlicki; Zdjęcia: Rafał Jerzak

• DAWNE GRZECHY – Reżyseria: Krzysztof Lang

• CHCE SIĘ ŻYĆ – Reżyseria: Maciej Pieprzyca; Zdjęcia: Paweł Dyllus

2012

• 2012 – YUMA – Reżyseria: Piotr Mularuk; Zdjęcia: Tomasz Dobrowolski, Jacek Podgórski, Paweł Dyllus

• 2012 – WSZYSTKIE KOBIETY MATEUSZA – Reżyseria: Artur Więcek „Baron”; Zdjęcia: Adam Sikora

• 2012 – VE STINU – Reżyseria: DavidOndříček; Zdjęcia: Adam Sikora;

• 2012 – TRZY SIOSTRY – Reżyseria: Agnieszka Glińska; Zdjęcia: Wojciech Staroń

• 2012 – TANGO – Reżyseria: Jerzy Jarocki; Zdjęcia: Zbigniew Wichłacz

• 2012 – SZKOŁA ŻON – Reżyseria: Jacques Lassalle

• 2012 – SKARPETKI, OPUS 124 – Reżyseria: Maciej Englert

• 2012 – RZECZ O BANALNOŚCI MIŁOŚCI – Reżyseria: Feliks Falk; Zdjęcia: Piotr Śliskowski

• 2012 – PIĄTA PORA ROKU – Reżyseria: Jerzy Domaradzki; Zdjęcia: Zbigniew Wichłacz

• 2012 – NAD ROZLEWISKIEM… – Reżyseria: Adek Drabiński; Zdjęcia: Bogdan Stachurski

• 2012 – MISJA AFGANISTAN – Reżyseria: Maciej Dejczer, Grzegorz Kuczeriszka, Monika Filipowicz; Zdjęcia: Jarosław Szoda, Grzegorz Kuczeriszka, Maciej Fijałkowski

• 2012 – KOMISARZ BLOND I OKO SPRAWIEDLIWOŚCI – Reżyseria: Paweł Czarzasty; Zdjęcia: Konrad Spyra, Bartosz Piotrowski

• 2012 – IXJANA. Z PIEKŁA RODEM – Reżyseria: Józef Skolimowski, Michał Skolimowski; Zdjęcia: Adam Sikora

• 2012 – MEME I PRZYSŁOWIA – Reżyseria: Leszek Molski; Zdjęcia: Jacek Szymański

• 2012 – ILUZJE – Reżyseria: Agnieszka Glińska;

• 2012 – DO DZWONKA CAFE – Reżyseria: Tomasz Szafrański; Zdjęcia: Artur Żurawski

• 2012 – DESEROWNIA – Reżyseria: Leszek Molski; Zdjęcia: Jacek Szymański

• 2012 – DAILY SOUP – Reżyseria: Małgorzata Bogajewska

• 2012 – CMENTARZYSKO SŁONI – Reżyseria: Paweł Włosiński; Zdjęcia: Krzysztof Wojno

• 2012 – BRACIA KARMAZOW – Reżyseria: Janusz Opryński, Zdjęcia: Zbigniew Wichłacz

2011

• 2011 – 2014 – KOMISARZ ALEX – Reżyseria: Robert Wichrowski; Zdjęcia: Jacek Fabrowicz

• 2011 – ŻYCIE NAD ROZLEWISKIEM – Reżyseria: Adek Drabiński; Zdjęcia: Bogdan Stachurski

• 2011 – Z MIŁOŚCI – Reżyseria: Anna Jadowska; Zdjęcia: Robert Mleczko

• 2011 – WOJNA ŻEŃSKO MĘSKA – Reżyseria: ŁukaszPalkowski; Zdjęcia: Paweł Dyllus

• 2011 – SMUTECZEK CZYLI OSTATNI NAIWNI – Reżyseria: Maciej Stuhr

• 2011 – POKAŻ KOTKU CO MASZ W ŚRODKU – Reżyseria: Sławomir Kryński; Zdjęcia: Waldemar Szmidt

• 2011 – NAJWESELSZY CZŁOWIEK – Reżyseria: Łukasz Wylężałek; Zdjęcia: Wojciech Todorow

• 2011 – LEKKOMYŚLNA SIOSTRA – Reżyseria: Agnieszka Glińska; Zdjęcia: Wojciech Staroń

• 2011 – KONFIDENT – Reżyseria: RafałKapeliński; Zdjęcia: Paweł Dyllus

• 2011 – KOMISARZ ROZEN – Reżyseria: Tomasz Szafrański; Zdjęcia: Artur Żurawski

• 2011 – KI – Reżyseria: Leszek Dawid, Zdjęcia: Łukasz Gutt

• 2011 – JEREMI – Reżyseria: Maciej Górski, Zdjęcia: Paweł Banasiak

• 2011 – IGOR AND THE CRANES’ JOURNEY – Reżyseria: EvgenyRuman, Zdjęcia: Adam Sikora

• 2011 – GETSEMANI – Reżyseria: Waldemar Krzystek, Zdjęcia: Piotr Wojtowicz

• 2011 – BOSKA! – Reżyseria: Andrzej Domalik,

2010

• 2010-2011 – DO DZWONKA – Reżyseria: Tomasz Szafrański, Zdjęcia: Artur Żurawski

• 2010 – Z DALEKA WIDOK JEST PIĘKNY – Reżyseria: Wilhelm Sasnal, Anna Sasnal, Zdjęcia: Wilhelm Sasnal, Aleksander Trafas

• 2010 – WYMAZYWANIE – Reżyseria: Krystian Lupa, Zdjęcia: Adam Sikora

• 2010 – W ROLI BOGA – Reżyseria: Tomasz Wiszniewski, Zdjęcia: Łukasz Kośmicki

• 2010 – THE MILL & THE CROSS – Reżyseria: Lech J. Majewski, Zdjęcia: Lech J. Majewski, Adam Sikora

• 2010 – SZTUKA BEZ TYTUŁU – Reżyseria: Agnieszka Glińska, Zdjęcia: Wojciech Staroń

• 2010 – NOWA – Reżyseria: Tomasz Szafrański, Zdjęcia: Artur Żurawski

• 2010 – MISTYFIKACJA – Reżyseria: JacekKoprowicz, Zdjęcia: Arkadiusz Tomiak

• 2010 – MIŁOŚĆ NAD ROZLEWISKIEM – Reżyseria: Adek Drabiński, Zdjęcia: Bogdan Stachurski

• 2010 – MILCZENIE JEST ZŁOTEM – Reżyseria: Ewa Pytka, Zdjęcia: Waldemar Szmidt

• 2010 – KVINDEN DER DROMTE OM EN MAND – Reżyseria: Per Fly, Zdjęcia: Harald Gunnar Paalgard

• 2010 – KSIĘŻYC I MAGNOLIE – Reżyseria: Maciej Wojtyszko, Zdjęcia: Grzegorz Kędzierski

• 2010 – KONTRYM – Reżyseria: Marcin Fischer, Zdjęcia: Paweł Flis

• 2010 – KONGEN AV BASTOY – Reżyseria: Marius Holst, Zdjęcia: John Andreas Andersen

• 2010 – EWA – Reżyseria: Adam Sikora, Ingmar Villqist, Zdjęcia: Adam Sikora

• 2010 – ESSENTIAL KILLING – Reżyseria: Jerzy Skolimowski, Zdjęcia: Adam Sikora

• 2010 – CZARNOBYL. CZTERY DNI W KWIETNIU – Reżyseria: Janusz Dymek, Zdjęcia: Dariusz Jadach, Maciej Puczyński

• 2010 – CIACHO – Reżyseria: Patryk Vega, Zdjęcia: Wojciech Zieliński

• 2010 – BOHATERSKA PAPUGA Z PSEM – Reżyseria: Lesław Dobrucki, Marzena Popławska, Joanna Pawluśkiewicz, Zdjęcia: Jan Cybis

• 2010 – BETWEEN 2 FIRES – Reżyseria: Agnieszka Łukasiak, Zdjęcia: Hubert Taczanowski

2009

• 2009 – ZGORSZENIE PUBLICZNE – Reżyseria: MaciejPrykowski, Zdjęcia: Paweł Dyllus

• 2009 – ZAMIANA – Reżyseria: KonradAksinowicz, Zdjęcia: Wojciech Zieliński

• 2009 – TURYSTA – Reżyseria: MatejSubieta, Zdjęcia: Paweł Tybora

• 2009 – ŚWINKI – Reżyseria: Robert Gliński, Zdjęcia: Petro Aleksowski

• 2009 – SZCZĘŚLIWE DNI – Reżyseria: Antoni Libera,

• 2009 – SYNOWIE – Reżyseria: Antoni Libera

• 2009 – SPRAWA JANUSZA W. w DEKALOG 89+ – Reżyseria: Leszek Korusiewicz, Zdjęcia: Kacper Fertacz

• 2009 – ROZNOSICIELE RADOŚCI – Reżyseria: Krzysztof Rogulski, Zdjęcia: Jan Prosiński

• 2009 – PSIE GŁOWY – Reżyseria: Jerzy Zalewski, Zdjęcia: Adam Sikora

• 2009 – PRYMAS W KOMAŃCZY – Reżyseria: PawełWoldan, Zdjęcia: Krzysztof Pakulski

• 2009 – POWIDOKI – Reżyseria: Maciej Wojtyszko, Zdjęcia: Grzegorz Kędzierski

• 2009 – PLAN – Reżyseria: SławomirPstrong, Zdjęcia: Paweł Dyllus

• 2009 – OPOWIADANIA DLA DZIECI – Reżyseria: Piotr Cieplak, Zdjęcia: Adam Sikora

• 2009 – OPERACJA RESZKA – Reżyseria: Ewa Pytka, Zdjęcia: Piotr Bernat

• 2009 – OGRODZENIE w DEKALOG 89+ – Reżyseria: Leszek Korusiewicz, Zdjęcia: Kacper Fertacz

• 2009 – NAMIĘTNA KOBIETA – Reżyseria: Maciej Englert, Zdjęcia: Michał Englert

• 2009 – MIASTO Z MORZA – Reżyseria: Andrzej Kotkowski, Zdjęcia: Adam Bajerski

• 2009 – KOMISARZ BLOND I WSZYSTKO JASNE – Reżyseria: Paweł Czarzasty, Zdjęcia: Konrad Spyra

• 2009 – KASZEL UMARLAKA – Reżyseria: Krzysztof Borówka, Zdjęcia: Agnieszka Kot

• 2009 – JANOSIK. PRAWDZIWA HISTORIA – Reżyseria: Kasia Adamik, Agnieszka Holland, Zdjęcia: Martin Štrba

• 2009 – HANDLARZ CUDÓW – Reżyseria: JarosławSzoda, Bolesław Pawica, Zdjęcia: Jarosław Szoda

• 2009 – GRY WOJENNE – Reżyseria: Dariusz Jabłoński, Zdjęcia: Tomasz Michałowski

• 2009 – GDZIEKOLWIEK BĘDĘ… – Reżyseria: Piotr Poraj-Poleski, Zdjęcia: Jacek Siwecki, Adam Jamróz, Ładysław Lipkowski

• 2009 – FILIŻANKI YOKO ONO w DEKALOG 89+ – Reżyseria: Leszek Korusiewicz, Zdjęcia: Kacper Fertacz

• 2009 – DOM NAD ROZLEWISKIEM – Reżyseria: Adek Drabiński, Zdjęcia: Bogdan Stachurski

• 2009 – BITTER WOODRUFF – Reżyseria: AlbertTallski, Zdjęcia: Paweł Dyllus

2008

• 2008 – WARSZAWA – Autor: Andrzej Strzelecki, Zdjęcia: Piotr Bernat

• 2008 – TRZECI OFICER – Reżyseria: Maciej Dejczer, Zdjęcia: Piotr Śliskowski

• 2008 – TO NIE TAK JAK MYŚLISZ KOTKU – Reżyseria: Sławomir Kryński, Zdjęcia: Waldemar Szmidt

• 2008 – TEORBAN – Reżyseria: MariaZmarz-Koczanowicz, Zdjęcia: Krzysztof Pakulski

• 2008 – TECZKI TEATRU DNIA ÓSMEGO – Reżyseria telewizyjna: Mariusz Malec, Zdjęcia: Mariusz Palej

• 2008 – TAJNY WSPÓŁPRACOWNIK – Reżyseria: Krzysztof Lang, Zdjęcia: Adam Sikora

• 2008 – SKORUMPOWANI – Reżyseria: Jarosław Żamojda, Zdjęcia: Waldemar Szmidt

• 2008 – PRZYJĘCIE – Reżyseria: Krzysztof Zaleski, Zdjęcia: Andrzej Szulkowski

• 2008 – POLAK W CZERWONYM MŁYNIE – Reżyseria: Daniel Banaczek, Zdjęcia: Michał Bożek

• 2008 – O PRAWO GŁOSU – Reżyseria: JanuszPetelski, Zdjęcia: Wojciech Todorow

• 2008 – MORD ZAŁOŻYCIELSKI – Reżyseria: JacekRaginis, Zdjęcia: Paweł Sobczyk

• 2008 – KWATERA BOŻYCH POMYLEŃCÓW – Reżyseria: Jerzy Zalewski, Zdjęcia: Adam Sikora

• 2008 – KAROLCIA – Reżyseria: Jowita Gondek, Zdjęcia: Tomasz Malinowski , Jeremi Prokopowicz, Jan Prosiński

• 2008 – GRY WOJENNE – Reżyseria: Dariusz Jabłoński, Zdjęcia: Tomasz Michałowski

• 2008 – GROBARI – Reżyseria: Bartosz Cierlica, Zdjęcia: Bartosz Cierlica

• 2008 – GŁOSY WEWNĘTRZNE – Reżyseria: Krzysztof Zanussi, Zdjęcia: Dariusz Kuc

• 2008 – ESMA–realizacja Paweł Tarasiewicz

• 2008 – EMIGRANCI – Reżyseria: Artur Żmijewski,

• 2008 – DORĘCZYCIEL – Reżyseria: Maciej Wojtyszko, Zdjęcia: Waldemar Szmidt

2007

• 2007-2009 – TYLKO MIŁOŚĆ – Przemysław Angerman, SebastianChondrokostas, Tomasz Szafrański, Adek Drabiński, Jarosław Banaszek, Jakub Skoczeń, Krzysztof Zbieranek, Zdjęcia: Tomasz Madejski, Bogdan Stachurski, Andrzej Glacel, Artur Żurawski

• 2007 – ZMARTWYCHWSTANIE DŹWIĘKU – Reżyseria: Małgorzata Kozera, Zdjęcia: Petro Aleksowski

• 2007 – WYZWOLENIE – Reżyseria: Maciej Prus, Zdjęcia: Jan Holoubek

• 2007 – WINO TRUSKAWKOWE – Reżyseria: Dariusz Jabłoński, Zdjęcia: Tomasz Michałowski

• 2007 – WILLA SZCZĘŚCIA – Reżyseria: Jacek Gąsiorowski, Zdjęcia: Piotr Bernat

• 2007 – TAJEMNICA TWIERDZY SZYFRÓW – Reżyseria: Adek Drabiński, Zdjęcia: Waldemar Szmidt

• 2007 – SZTUCZKI – Reżyseria: Andrzej Jakimowski, Zdjęcia: Adam Bajerski

• 2007 – SPRAWA EMILA B. – Reżyseria: Małgorzata Imielska, Zdjęcia: Paweł Flis

• 2007 – SĘDZIOWIE – Reżyseria: Jerzy Grzegorzewski, Zdjęcia: Jacek Petrycki

• 2007 – REZERWAT – Reżyseria: ŁukaszPalkowski, Zdjęcia: Paweł Sobczyk

• 2007 – PIERWSZY WRZEŚNIA – Reżyseria: Krzysztof Lang, Zdjęcia: Adam Sikora

• 2007 – OSKARŻENI. ŚMIERĆ SIERŻANTA KAROSA – Reżyseria: Stanisław Kuźnik, Zdjęcia: Petro Aleksowski

• 2007 – NOWA POSTAĆ ŚWIATA – Reżyseria: PetroAleksowski, Zdjęcia: Petro Aleksowski

• 2007 – KONIEC WAKACJI – Reżyseria: MartaStysiak, Zdjęcia: Marta Stysiak

• 2007 – DOKTOR HALINA – Reżyseria: Marcin Wrona, Zdjęcia: Andrzej Ramlau

• 2007 – CZERWONE KOMETY – Reżyseria: Andrzej Strzelecki, Zdjęcia: Zbigniew Wichłacz

• 2007 – CHRYJE Z POLSKĄ CZYLI RZECZ O STANISŁAWIE WYSPIAŃSKIM – Reżyseria: Maciej Wojtyszko, Zdjęcia: Grzegorz Kędzierski

• 2007 – BŁĄDZENIE – Reżyseria: Jerzy Jarocki, Zdjęcia: Dariusz Kuc

• 2007 – BENEK – Reżyseria: Robert Gliński, Zdjęcia: Jan Budzowski

• 2007 – BALLADA O KLUCZU – Reżyseria: Waldemar Krzystek, Zdjęcia: Jacek Fabrowicz

2006

• 2006-WIĘŹ – Reżyseria: Zbigniew Brzoza, Zdjęcia: Arkadiusz Tomiak

• 2006 – TAK MOGŁO BYĆ (14) – Reżyseria: Maciej Dejczer, Zdjęcia: Piotr Śliskowski

• 2006 – SŁOWO HONORU – Reżyseria: Krzysztof Zaleski, Zdjęcia: Jacek Petrycki

• 2006 – SEN O JESIENI – Reżyseria: Paweł Miśkiewicz, Zdjęcia: Andrzej Szulkowski

• 2006 – PASTORAŁKA – Reżyseria: Laco Adamik, Zdjęcia: Krzysztof Pakulski

• 2006 – PAN GUSTAW I MATYLDA – Reżyseria: Maciej Wojtyszko, Zdjęcia: Grzegorz Kędzierski

• 2006 – OFICEROWIE – Reżyseria: Maciej Dejczer, Zdjęcia: Piotr Śliskowski

• 2006 – NORYMBERGA – Reżyseria: Waldemar Krzystek, Zdjęcia: Jacek Knopp

• 2006 – NARTY OJCA ŚWIĘTEGO – Reżyseria: Piotr Cieplak, Zdjęcia: Jacek Petrycki

• 2006 – KOMU WIERZYCIE? – Reżyseria: Maciej Pieprzyca, Zdjęcia: Mikołaj Łebkowski

• 2006 – KOLEKCJA – Reżyseria: Marcin Wrona, Zdjęcia: Paweł Flis

• 2006 – I. ZNACZY INNA – Reżyseria: MariaZmarz-Koczanowicz, Zdjęcia: Krzysztof Pakulski

• 2006 – EIN KLEID AUS WARSCHAU – Reżyseria: MichałOtłowski, Zdjęcia: Bartosz Ciesielski

• 2006 – DYLEMATU 5 – Reżyseria: Grzegorz Warchoł, Zdjęcia: Krzysztof Pakulski

• 2006 – DOBRZE – Reżyseria: Tomasz Man, Zdjęcia: Wojciech Todorow

• 2006 – CUD MNIEMANY CZYLI KRAKOWIACY I GÓRALE – Reżyseria: Olga Lipińska, Zdjęcia: Waldemar Bala

• 2006 – CHCIAŁAM CI TYLKO POWIEDZIEĆ… – Reżyseria: Małgorzata Imielska, Zdjęcia: Jarosław Szoda

• 2006 – ALE SIĘ KRĘCI! – Reżyseria: Maciej Wojtyszko, Zdjęcia: Andrzej Wolf

• 2006 – „ROZDZIOBIĄ NAS KRUKI, WRONY…” – Reżyseria: Mirosława Sikorska, Zdjęcia: Mieczysław Chudzik

2005

• 2005-2008 – EGZAMIN Z ŻYCIA – Reżyseria: Teresa Kotlarczyk, Filip Zylber, Urszula Urbaniak, Marcin Krzyształowicz, Andrzej Kotkowski, Waldemar Krzystek, Rafał Gliński, Zdjęcia: Waldemar Szmidt, Dominik Struss, Jacek Fabrowicz, Marcin Kukielski, Brunon Szczapiński, Paweł Flis

• 2005-2007 – CODZIENNA 2 M. 3 – Reżyseria: Kinga Lewińska, Sławomir Kryński, Sebastian Chondrokostas, Zdjęcia: Andrzej Wolf, Andrzej Szulkowski, Andrzej Glacel

• 2005 – ŻYWOT JÓZEFA – Reżyseria: Piotr Tomaszuk, Zdjęcia: Jarosław Szoda

• 2005 – ZATRZYMANE W KADRZE – Realizacja: HenrykJantos, Zdjęcia: Jerzy Fronk

• 2005 – TAJNY AGENT – Reżyseria: Krzysztof Zaleski, Zdjęcia: Jacek Petrycki

• 2005 – SOLIDARNOŚĆ, SOLIDARNOŚĆ…, Reżyseria: Juliusz Machulski, Andrzej Jakimowski, Jerzy Domaradzki, Jan Jakub Kolski, Piotr Trzaskalski, Filip Bajon, Krzysztof Zanussi, Robert Gliński, Ryszard Bugajski, Jacek Bromski, Feliks Falk, Andrzej Wajda, Małgorzata Szumowska,

• 2005 – SŁOMKOWY KAPELUSZ -Reżyseria: Piotr Cieplak,

• 2005 – SKAZA – Reżyseria: Marcin Wrona, Zdjęcia: Paweł Flis

• 2005 – POWOŁANI – Realizacja: Ewa Żmigrodzka, Krzysztof Zwoliński, Zdjęcia: Wojciech Kozłowski

• 2005 – POSKROMIENIE ZŁOŚNICY – Reżyseria: Krzysztof Warlikowski,

• 2005 – PIENIĄDZE I PRZYJACIELE – Reżyseria: Agnieszka Glińska, Zdjęcia: Dariusz Kuc

• 2005 – PIASKOWNICA – Reżyseria: Dariusz Gajewski, Zdjęcia: Jarosław Szoda

• 2005 – NAJWIĘCEJ SAMOBÓJSTW ZDARZA SIĘ W NIEDZIELĘ – Reżyseria: Maciej Dejczer, Zdjęcia: Piotr Śliskowski

• 2005 – NA PRZEŁĘCZY – Reżyseria: Andrzej Dziuk, Zdjęcia: Witold Adamek

• 2005 – MAŁE PIWO – Reżyseria: Waldemar Krzystek, Zdjęcia: Tomasz Dobrowolski

• 2005 – KOPCIUSZEK – Reżyseria: Krystyna Janda,

• 2005 – JULIUSZ CEZAR – Reżyseria: Jan Englert, Zdjęcia: WitoldAdamek

• 2005 – CENTRALNY CZYLI KRÓLOWIE ŻYCIA – Realizacja: TadeuszBroś, Zdjęcia: Jacek Szatański

• 2005 – AMERYKA, CZĘŚĆ DRUGA – Reżyseria: Agnieszka Lipiec-Wróblewska, Zdjęcia: Tomasz Wert

2004

• 2004-2005 – OFICER – Reżyseria: Maciej Dejczer, Zdjęcia: Arkadiusz Tomiak, Tomasz Augustynek, Grzegorz Kuczeriszka

• 2004 – ZAWÓD POLICJANT – Realizacja: Bartosz Skiba¸Zdjęcia: Jacek Kordel

• 2004 – TAMA – Reżyseria: Agnieszka Lipiec-Wróblewska, Zdjęcia: Tomasz Wert

• 2004 – PROFESJONALISTA – Reżyseria: Ryszard Bugajski, Zdjęcia: Zbigniew Wichłacz

• 2004 – PODRÓŻ DO WNĘTRZA POKOJU – Reżyseria: Paweł Miśkiewicz, Zdjęcia: Andrzej Szulkowski

• 2004 – PAMIĘTNIK Z POWSTANIA WARSZAWSKIEGO – Reżyseria: MariaZmarz-Koczanowicz, Zdjęcia: Krzysztof Pakulski

• 2004 – OPOWIEŚCI O ZWYCZAJNYM SZALEŃSTWIE – Reżyseria: Łukasz Kos, Zdjęcia: Andrzej Szulkowski

• 2004 – OD DZIŚ BĘDZIEMY DOBRZY -Reżyseria: Paweł Sala, Zdjęcia: Krzysztof Pakulski

• 2004 – NA WSI – Reżyseria: Piotr Mikucki, Zdjęcia: Jarosław Szoda

• 2004 – MATKA I DZIECKO – Reżyseria: Stanisław Różewicz, Zdjęcia: Zbigniew Wichłacz

• 2004 – MASAKRA W KLASZTORZE – Reżyseria: Krzysztof Żurowski, Zdjęcia: Jan Muszyński

• 2004 – DUSZYCZKA – Reżyseria: Jerzy Grzegorzewski, Zdjęcia: Jacek Petrycki

• 2004 – CYJANEK O PIĄTEJ – Reżyseria: Andrzej Titkow, Zdjęcia: Jacek Knopp

• 2004 – CUDOWNIE OCALONY w POLSKIE MIŁOŚCI – Reżyseria: Janusz Zaorski, Zdjęcia: Tomasz Wert

• 2004 – ANTYGONA – Reżyseria: Andrzej Seweryn, Zdjęcia: Adam Sikora

2003

• 2003-2011 – DALEKO OD NOSZY – Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński, Maciej Kraszewski, Zdjęcia: Paweł Banasiak

• 2003-2008 – GLINA – Reżyseria: Władysław Pasikowski, Zdjęcia: Jarosław Szoda, Magdalena Górka

• 2003-2004 – RODZINKA – Reżyseria: AnnaHałasińska, Zdjęcia: Bogdan Stachurski

• 2003 – WAMPIR – Reżyseria: Maciej Dejczer, Zdjęcia: Marek Dawid

• 2003 – SUKCES – Reżyseria: Marek Bukowski, Zdjęcia: Marek Dawid

• 2003 – SIŁA KOMICZNA – Reżyseria: Janusz Majewski, Zdjęcia: Witold Adamek

• 2003 – POWTÓRKA – Reżyseria: FeliksFalk, Zdjęcia: Zbigniew Wichłacz

• 2003 – PASOŻYT – Reżyseria: Marcin Wrona, Zdjęcia: Paweł Flis

• 2003 – GRY MIŁOSNE – Reżyseria: BarbaraSass, Zdjęcia: Wiesław Zdort

• 2003 – DZIEŃ PRZED ZACHODEM – Reżyseria: MariaZmarz-Koczanowicz, Zdjęcia: Krzysztof Pakulski

• 2003 – BAO-BAB, CZYLI ZIELONO MI – Reżyseria: Jan Kidawa-Błoński, Krzysztof Lang, Zdjęcia: Andrzej Wolf

• 2003 – AKWIZYTOROM DZIĘKUJEMY – Reżyseria: Ryszard Bugajski, Zdjęcia: Zbigniew Wichłacz

• 2003 – 19. POŁUDNIK – Reżyseria: Juliusz Machulski, Zdjęcia: Edward Kłosiński

2002

• 2002 – WIZYTA STARSZEJ PANI – Reżyseria: Waldemar Krzystek, Zdjęcia: Tomasz Dobrowolski

• 2002 – TARTUFFE CZYLI OBŁUDNIK – Reżyseria: Andrzej Seweryn, Zdjęcia: Piotr Wojtowicz

• 2002 – SFORA – Reżyseria: Wojciech Wójcik, Zdjęcia: Piotr Wojtowicz

• 2002 – PRZESTRZEŃ SMUTKU – Reżyseria: Agnieszka Glińska, Zdjęcia: Krzysztof Pakulski

• 2002 – PO DESZCZU – Reżyseria: MariaZmarz-Koczanowicz, Zdjęcia: Krzysztof Pakulski

• 2002 – CZWARTA SIOSTRA – Reżyseria: Agnieszka Glińska,Zdjęcia: Piotr Wojtowicz

• 2002 – BEZ LITOŚCI – Reżyseria: Wojciech Wójcik, Zdjęcia: Piotr Wojtowicz

2001

• 2001 – GWIAZDY I LOS CZŁOWIEKA – Reżyseria: Dariusz Kuciewicz, Zdjęcia: Jacek Łechtański

• – PÓŁŚWIATEK – Reżyseria: Krzysztof Lang, Zdjęcia: Krzysztof Pakulski